Home Mérlegképes könyvelő gyakornok állás

Mérlegképes könyvelő gyakornok állás

Azoknak a jelentkezését várjuk, akik elméleti alap tudással rendelkeznek, de ismereteik gyakorlatba helyezésével szeretnének átfogó ismeretekkel rendelkező könyvelővé válni.

Gyakornokaink, általában 1 év alatt szereznek akkora tapasztalatot irodánkban, hogy az összes munkafázist el képesek önállóan látni. Munkájukat több éves tapasztalattal rendelkező mérlegképes könyvelők segítik.

Feladatok:

  • bizonylatok feldolgozása,
  • könyvelő program megismerése,
  • bérszámfejtés,
  • adóbevallások készítése,
  • beszámoló összeállítása.

 Elvárt végzettség:

  • szakirányú diploma vagy diploma utolsó félév,
  • mérlegképes könyvelői bizonyítvány vagy folyamatban lévő tanulmányok, legalább 2 sikeres vizsgával.

 Amit ajánlunk:

  • Első 3 hónapban fix díj, majd teljesítmény alapú bérezés, mely az előbbit mindig meghaladja.
  • Szakmai fejlődés
  • Szakirányú képzéseken való részvétel biztosítása
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos ügyfélkör

Jelentkezés küld el fényképes önéletrajzodat a soveg.judit@aznap.hu -ra.