Home Tapasztalt könyvelő állás

Tapasztalt könyvelő állás

Könyvelő munkakörébe tartozó feladatok:

  • RLB-60 könyvelő programban a beérkező bizonylatok könyvelése,
  • Bizonylatok tartalma alapján az adók és bejelentés köteles tevékenységek felismerése,
  • Bérszámfejtés elkészítése,
  • Adó bevallások elkészítése,
  • Beszámoló összeállítása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonon, e-mailen és személyesen irodánkban.

Ideális jelentkező, minden felsorolt munkafázisban jártas, de szívesen meghallgatjuk azokat a jelölteket is, akik 1-2 területében a munkakörnek még nem szereztek tapasztalatot.

Elvárt végzettség:

  • 2 év könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • szakirányú diploma vagy mérlegképes könyvelői bizonyítvány.

Előnyt jelent:

  • TB és bérügyintézői bizonyítvány
  • Adótanácsadói végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • 8 órában elvégezhető feladatmennyiség
  • Szakirányú képzéseken való részvétel biztosítása
  • Változatos ügyfélkör

Jelentkezni a soveg.judit@aznap.hu címen lehet fényképes önéletrajzzal.